Sukcesy i osiągnięcia

OSIĄGNIĘCIA SOLISTÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH PCKSR
W ZDUŃSKIEJ WOLI
W ROKU SZKOLNYM 2018/2019


  • 23 Ogólnopolski Konkurs Piosenki „Wygraj Sukces”  w   Tarnobrzegu

                   – wyróżnienie – Lena Wasilewska

  • Przegląd Piosenki Patriotycznej „Rozszumiały się wierzby płaczące” w Ozorkowie

                   – I miejsce – Norbert Kuświk

  • XX Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej w Wieluniu

                  – III miejsce – Norbert Kuświk

  • XVI Przegląd Konkursowy Młodzieżowych Zespołów Wokalnych i Solistów w Strykowie

                  – I miejsce – A VISTA

                  – II miejsce – Wiktoria Prycaszczyk

                  – III miejsce – Aleksandra Ignaczak

                  – wyróżnienie – duet Patlen – Patrycja Przybysz i Lena Wasilewska

                  – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • XXIX Międzynarodowy Festiwal Piosenki „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku

                   – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • Przegląd Kolęd i Pastorałek „Hej w dzień Narodzenia” w Łęczycy

                   – II miejsce – Norbert Kuświk

  • I Regionalny Festiwal Kolęd i Pastorałek „Świąteczne Sieradzkie” w Sieradzu

                   – I miejsce – Lena Wasilewska

                   – II miejsce – Aleksandra Ignaczak

                   – III miejsce – zespół A VISTA

                   – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • Konkurs Kolęd i Pastorałek „Bóg się rodzi” w Ozorkowie

                  – II miejsce – Norbert Kuświk

  • XVII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Buczku

                  – Grand Prix – Norbert Kuświk

                  – I miejsce – Natan Gryga

                  – II miejsce – Natalia Kwiatkowska

  • Otwarty Przegląd Wokalny w Łęczycy

                 – II miejsce – Norbert Kuświk

  • XXIII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer”
    w Warszawie

                  – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • Eliminacje do XXVIII Międzynarodowego Festiwalu Muzyki i Tańca „Majowa nutka”
    w Częstochowie

                 Zakwalifikowani do finału : Natalia Kwiatkowska, Natan Gryga,        

                 Lena Wasilewska, Patrycja Przybysz, Aleksandra Ignaczak i Norbert Kuświk

  • XV Międzypowiatowy Festiwal Piosenki Optymistycznej

                  i Turystycznej w Wieluniu

                 – I miejsce – Lena Wasilewska

                 – II miejsce – Wiktoria Prycaszczyk

                 – wyróżnienie – Róża Paszkiewicz

  • Konkurs Wokalny „Muzyczne potyczki 2019” w Ozorkowie

                 – I miejsce – Lena Wasilewska

                 – I miejsce – Zuzanna Stefaniek

                 – I miejsce – zespół A VISTA

                 – I miejsce – zespół PICCOLO

                 – II miejsce – duet PATLEN

                 – III miejsce – Norbert Kuświk

  • XXX Międzynarodowy Festiwal „Super Mikrofon Radia Jard” w Białymstoku

                  – III miejsce – Norbert Kuświk

  • XVII Festiwal Wokalny „Warta song” w Działoszynie

                 – II miejsce – Norbert Kuświk

  • Wojewódzki Konkurs Pieśni i Piosenki Patriotycznej „Na Biało-

                  Czerwoną Nutę” w Łodzi

                 – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • XXVIII Festiwal Piosenki w Złoczewie

                 – II miejsce – Natalia Kwiatkowska

                 – II miejsce – duet PATLEN

                 – II miejsce – A VISTA

                 – III miejsce – Lena Wasilewska

                 – wyróżnienia – Magdalena Macuga, Zuzanna Stefaniak, zespół PICCOLO

  • XI Wojewódzki Festiwal Muzyczny Dzieci i Młodzieży „Pięciolinia Marzeń” w Łodzi

                – I miejsce – zespół PICCOLO

                – II miejsce – Lena Wasilewska

                – III miejsce – Róża Paszkiewicz

                – wyróżnienia – Norbert Kuświk, zespół A VISTA

  • XVII ogólnopolski Festiwal Piosenki „KUMAK 2019” w Pabianicach

                – III miejsce – duet PATLEN

                – wyróżnienie – Lena Wasilewska

  • XXVIII Międzynarodowy Festiwal Muzyki i Tańca „Majowa Nutka” w Częstochowie

                – II miejsce – srebrna nutka – Natan Gryga

                – II miejsce – srebrna nutka – Lena Wasilewska

                – złota półnutka – Aleksandra Ignaczak

                – srebrna półnutka – Natalia Kwiatkowska

                – srebrna półnutka – Patrycja Przybysz

  • XXI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Zduńskiej Woli

                – II miejsce – Natan Gryga

                – II miejsce – zespół PICCOLO

                – III miejsce – Lena Wasilewska

                – wyróżnienia – duet PATLEN i zespół A VISTA

  • XXVIII Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „SOLLA 2019” w Poddębicach

                   – I miejsce – Norbert Kuświk

  • XXI Ogólnopolski Festiwal Twórczości Muzycznej Dzieci i Młodzieży w Ostrowie Wielkopolskim

                – wyróżnienie – Norbert Kuświk

  • XXVI Festiwal Piosenki i Tańca „Aleksandrowska Wiosna 2019” w Aleksandrowie Łódzkim

                 – I miejsce – Natalia Kwiatkowska

                 – I miejsce – Natan Gryga

                 – I miejsce – Lena Wasilewska

                 – I miejsce – zespół PICCOLO

                 – II miejsce – zespół A VISTA

                 – III miejsce – Alicja Tasarz

                 – III miejsce – Wiktoria Parzybut

                 – III miejsce –  Zuzanna Stefaniak

  • II Integracyjny Konkurs Piosenki „Tomaszowskie Lato 2019” w Tomaszowie Mazowieckim

                 – I miejsce – Norbert Kuświk

OGÓLNOPOLSKIE OSIĄGNIĘCIA SOLISTÓW I ZESPOŁÓW WOKALNYCH PCKSR W ZDUŃSKIEJ WOLI


Do najistotniejszych sukcesów o randze tylko ogólnopolskiej (w swoich kategoriach wiekowych) można zaliczyć:

1994


XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Harcerskiej w Siedlcach
III miejsce – Paulina Michalak

1999


I Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
III miejsce – zespół wokalny Kruszynki

2000


XIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej w Krakowie
wyróżnienie – Ewelina Badek

II Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
I miejsce – zespól wokalny Piccolo
II miejsce – zespól wokalny Kruszynki

2001


III Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
II miejsce – zespół wokalny Piccolo

2002


IV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
II miejsce – zespół wokalny Piccolo

XIV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Woźnikach Śląskich
II miejsce – zespół wokalny Piccolo

2003


V Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
II miejsce – solistka Emila Piorek
II miejsce – zespół wokalny Piccolo

I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dla Najmłodszych w Załęczu Wielkim
laureat – Przemek Szulgan

IV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Golubiu – Dobrzyniu
II miejsce – zespół wokalny Piccolo

2004


XV Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Woźnikach Śląskich
III miejsce – zespół wokalny Impuls

VI Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
I miejsce – zespół wokalny Sunrise
II miejsce – zespół wokalny Impuls
II miejsce – solista Tomek Ratajczyk
wyróżnienie – solistka Emila Piorek i zespół wokalny Akcent

IX Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej w Legnicy
nagroda – dyrektora Centrum Kultury w Legnicy dla zespołu wokalnego Impuls

V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Golubiu-Dobrzyniu
III miejsce – zespół wokalny Impuls

2005


Ogólnopolski Festiwal Piosenki w Kruszwicy
laureatami zostali Emila Piorek i zespół wokalny Impuls
otrzymali nominację na Międzynarodowy Festiwal Piosenki Polonijnej w Kruszwicy

VII Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
I miejsce – zespół wokalny Impuls
I miejsce – Emila Piorek
III miejsce – zespół wokalny Akcent
III miejsce – zespół wokalny Takt

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Golubiu-Dobrzyniu
I miejsce – zespół wokalny Impuls

2006


XVIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Woźnikach Śląskich
I miejsce – solistka Emila Piorek
III miejsce – zespół wokalny Impuls

2007


IX Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
I miejsce – zespół wokalny Medium
II miejsce – zespół wokalny Akcent
wyróżnienie – solistka Anna Olejnik

2006


I Ogólnopolski Festiwal Piosenki Walentynkowej w Chełmnie
wyróżnienie – Emila Piorek

VI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Rożnej w Pabianicach
I miejsce – Emila Kmiecik
III miejsce – Anna Olejnik
wyróżnienie – Kasia Rajewska

X Ogólnopolski Przegląd Piosenki Turystycznej i Ekologicznej w Zduńskiej Woli
I miejsce – zespół wokalny Akcent
II miejsce – zespół wokalny Gama
III miejsce – zespół wokalny Medium
II miejsce – solista Jakub Stawski
III miejsce – solistka Kasia Rajewska
wyróżnienia – solistki Marta Michalak, Paula Bąk, Emila Kmiecik

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Przedgórzu, nagrodzeni:
solista Jakub Stawski, zespół wokalny Akcent,
zespół wokalny Gama
(miejsc nie przyznawano)

Ogólnopolski Festiwal ,,Przebój Mamy i Taty” w Sieradzu
I miejsce – solistka Paula Bąk
III miejsce – zespół wokalny Akcent
wyróżnienie – solistka Emila Kmiecik

Ogólnopolski Festiwal Piosenki ,,Talenty 2008″ w Pabianicach
wyróżnienie – solistka Paula Bąk

Sukces na Festiwalu w Buczku


19 stycznia 2013 r. w Buczku odbył się XI Festiwal Kolęd w którym wzięło udział ponad 70 wykonawców z regionu województwa Łódzkiego i województw ościennych. Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji zaprezentowano 5 pozycji i każde z nich zostało zauważone i uhonorowane.

W swoich kategoriach wiekowych solistka :
Marta Jacoż zajęła I miejsce
Klaudia Szmida zajęła II miejsce

W kategorii zespołowej:
zespół wokalny DOREMI zajął I miejsce
zespół wokalny GAMA zajął II miejsce.

Bardzo cieszy udany debiut festiwalowy duetu wokalnego dzieci z zespołu LEGATO
Zuzi Stefaniak i Nikoli Majewskiej, który otrzymał wyróżnienie.
Wszyscy nagrodzeni wykonawcy pracują pod kierunkiem instruktora Tomasza Marciniaka.

II miejsce w Sieradzu


Grupa „Face 2 Face” otrzymała drugą lokatę za spektakl ,,Noc Kupały” podczas Rejonowego Przeglądu Teatrów Młodzieżowych w XXXI Konfrontacjach Teatrów Młodzieżowych VI Edycji Ogólnopolskiej Centrum 2013 w Sieradzu, które odbyły się 7 marca 2013 r. Zespół został również zaproszony na sieradzkie wianki, aby wystąpić w plenerowym amfiteatrze 23 czerwca br. czyli podczas najkrótszej nocy oddzielającej wiosnę od lata.

Osiągnięcia solistów i zespołów wokalnych 2013/2014 r.


2013 r. – XI Festiwal Kolżd w Buczku
– I miejsce – Marta Jacoż
– II miejsce – Klaudia Szmida
– I miejsce – zespół wokalny DOREMI
– II miejsce – zespół wokalny GAMA
– wyróżnienie – duet wokalny Zuzia Stefaniak i Nikola Majewska
2013 r. – III Ogólnopolski Festiwal Piosenki ,,Rozdźwięki 2013″ w Kutnie Laureatka
– Klaudia Szmida
2013 r. – XI Ogólnopolski Konkurs Piosenki ,,KUMAK 2013″ w Pabianicach
– wyróżnienie Kaja Bilant, Marta Jacoż
2013 r. – XV Ogólnopolski Przegląd Piosenki Ekologicznej i Turystycznej w Zduńskiej Woli
– wyróżnienie – Marta Jacoż
– GRAND PRIX – zespół wokalny GAMA
2013 r. – II etap eliminacyjny XVIII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki ,,Wygraj Sukces” w Łodzi, nominowana do finału
– Marta Jacoż
2013 r. – XIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca ,,Muszelki Wigier” w Suwałkach
– I miejsce Klaudia Szmida
– II miejsce zespół wokalny GAMA
2013 r. – Ogólnopolski Festiwal Dzieci i Młodzieży w Opolu
– I miejsce – Klaudia Szmida
2013 r. – XXII Ogólnopolski Festiwal Piosenki ,,Przebój Mamy i Taty” w Sieradzu
– I miejsce – zespół wokalny DOREMI
– III miejsce – zespół wokalny GAMA
– wyróżnienie – Marta Jacoż
– wyróżnienie – Klaudia Szmida
2014 r. – XIV Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek ,,Nasze wieczne kolędowanie” w Niepokalanowie
– wyróżnienie – zespół wokalny GAMA

Sukcesy solistek PCKSR


Wokaliści z Powiatowego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli odnieśli kolejny sukces.

Na Konkursie wokalnym „Miłosna nuta”, który odbył się w sobotę 22.02.2014 w Łodzi solistki zespołu DOREMI – Weronika Trzcińska zajęła II miejsce, a jej koleżanka z zespołu Matylda Chwiałkowska zajęła III miejsce.

Dziewczyny śpiewają pod kierunkiem instruktora Tomasza Marciniaka. Jest to już 4. festiwal wokalny w tym roku szkolnym, na którym wokaliści z PCKSR odnoszą sukcesy i stają na podium.

Napisz do nas

E-mail:
centrum.pieterko@gmail.com

Więcej informacji w zakładce "Kontakt"

Sprawdź też:
Partnerzy

Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) WIĘCEJ INFORMACJI

Wraz z naszymi partnerami stosujemy pliki cookies (tzw. ciasteczka) i inne pokrewne technologie, które mają na celu:
• Zapewnienie bezpieczeństwa podczas korzystania z naszych stron
• Ulepszenie świadczonych przez nas usług poprzez wykorzystanie danych w celach analitycznych i statystycznych
• Poznanie Twoich preferencji na podstawie sposobu korzystania z naszej strony
Zakres wykorzystywania plików cookies możesz określić w ustawieniach Twojej przeglądarki. Bez wprowadzenia zmian ustawień, informacje w plikach cookies mogą być zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Zamknięcie i dalsze korzystanie ze strony oznacza zgodę